Par mums

Water Instinct - peldkostīmi no visslavenākiem peldēšanas zīmoliem Arena, Funkita, Amanzi

Water Instinct veikalā vienmēr vislabākās cenas peldkostīmiem, peldbiksēm, peldēšanas aksesuāriem un kā arī veselīgā uztura produktiem. Mūsu klāstā visslavenākie peldēšanas zīmoli – Arena, Funkita, Amanzi un liela izvēle tiem, kuri saistija savu dzīvi ar peldēšanu.

Mūsu lieliskajā un plašajā preču sortimentā pircēji atradīs tieši sev piemērotāko preci! Tehnoloģiski jaunākos sacensību peldkostīmus; hlorizturīgos peldkostīmus treniņiem dažādās nokrāsās, un košus peldēšanas tērpus vasaras sezonai. Kā arī, piedāvājam plašu peldēšanas aksesuāru klāstu, somas, un citas preces domātas laika pavadīšanai ūdenī.

Veikala sortiments regulāri tiek papildināts ar jaunumiem un sezonas aktuālākajām precēm. Pircēju ērtībām veikals iekārtots tā, lai bez problēmām varētu atrast Jūs interesējušo preci pēc zīmola vai mīļākās krāsas, bet toties mēs ar lielāko prieku palīdzēsim Jums ar īsto izmēru.

Kāpec izvēlēties tieši mums?

  • Mēs strādājam tikai ar augstas kvalitātes produktiem. Mūsu klāstā ir vairāki pasaules slavenie zīmoli, kuri Latvijā ir pieejami tikai pie mums.
  • Ikkatram klientam – idividuālā pieeja.
  • Mūsu komandā ir cilvēki kuri veltija peldēšanai savas dzīves lielāko daļu; tie ne tikai ieteiks, bet arī palīdzēs izvēlēties tieši Jums piemēroto preci.
  • Mēs piedāvājam ļoti draudzīgas cenas un patīkamus nosacījumus visiem sportistiem un sporta klubiem